Sonia II

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Sonia w Mielnie, zlokalizowanego na ulicy 1-Maja nr.bud.3, w centrum Mielna, w odległości około 200m od plaży. W najbliższej okolicy, około 150m znajdują się dwie stołówki / u Konrada i Pokusa /, oraz Biedronka , Polo Market i Apteka, sieć małej i dużej gastronomii, bankomaty oraz różne formy rozrywki dla dzieci, młodzierzy i osób dorosłych. Główną atrakcją w Mielnie jest spacerowa Promenada, której początek znajduj przye się przy wejściu na plażę z ulicy 1- Maja / Restauracja Meduza i ciągnie się wzdłuż Tarasów Widokowych plaży do Apartamentów DUNE. Ustawienie pojazdów dozwolone jest w miejscach wskazanych przez właściciela ośrodka. Nasze położenie, komfortowe warunki i bliskość plaży sprawiają, że Ośrodek Wczasowy Sonia jest jedną z najlepszych ofert noclegów w Mielnie z Meteora.

Dom Gościnny Sonia II

1. Pokój 2 - osobowy z łazienką, na parterze z osobnym wejściem z zewnątrz. Wyposażenie pokoju: komplet pościeli, parawan, leżaki na plażę, lodówka, czajnik bezprzewodowy, tv. Łazienka wyposażona jest w mydło w płynie, dozownik z płynem do dezynfekcji, papier toaletowy, mop. Pokój nie posiada kuchni, przygotowanie ciepłych posiłków jest możliwe w kuchni sezonowej na terenie obiektu, czynnej całą dobę i jest bezpłatne.

2. Sprzątanie końcowe.

Doba rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.

Przebywanie na terenie ośrodka i w pokojach osób trzecich jest zabronione.

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji, proszę o szczegółowe przemyślenie mojej oferty. Wpłacony zadatek oznacza akceptacje powyższych postanowień zawartych na stronie sonia.mielno.pl

Życzę miłego wypoczynku.  wink
Przejdź do góry
REZERWACJA
+48 502 253 783