Sonia II

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Sonia w Mielnie, zlokalizowanego na ulicy 1-Maja nr.bud.3, w centrum Mielna, w odległości około 200m od plaży. W najbliższej okolicy, około 150m znajdują się dwie stołówki / u Konrada i Pokusa /, oraz Biedronka , Polo Market i Apteka, sieć małej i dużej gastronomii, bankomaty oraz różne formy rozrywki dla dzieci, młodzierzy i osób dorosłych. Główną atrakcją w Mielnie jest spacerowa Promenada, której początek znajduj przye się przy wejściu na plażę z ulicy 1- Maja / Restauracja Meduza i ciągnie się wzdłuż Tarasów Widokowych plaży do Apartamentów DUNE. Ustawienie pojazdów dozwolone jest w miejscach wskazanych przez właściciela ośrodka.

Dom Gościnny Sonia II

1. Pokój 2 - osobowy z łazienką, tv na parterze z osobnym wejściem z zewnątrz. Wyposażenie pokoju: komplet pościeli, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerzyki,pokale, sztućce, parawan, leżaki. W łazience jest mydło w płynie. Pokój nie posiada kuchni, przygotowanie ciepłych posiłków jest możliwe w kuchni sezonowej na terenie obiektu, czynnej całą dobę i jest bezpłatne.

2. Sprzątanie końcowe .

Doba rozpoczyna się o godzinie 13.00 a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.

Przebywanie na terenie ośrodka i w pokojach osób trzecich jest zabronione.

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji, proszę o szczegółowe przemyślenie mojej oferty. Wpłacony zadatek oznacza akceptacje powyższych postanowień zawartych na stronie sonia.mielno.pl

Życzę miłego wypoczynku.  wink
Przejdź do góry
Sonia Mielno pokoje do wynajęcia noclegi blisko morza
Wszelkie prawa zastrzeżone Jerzy Standowicz Usługi Turystyczne Mielno
REZERWACJA
+48 502 253 783