Dom Gościnny SONIA

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego  Sonia Mielnie zlokalizowanego w na ulicy 1 Maja nr.bud.3B, w centrum Mielna , w odległości około 200m od plaży. W najbliższej okolicy, około 150m znajdują się dwie stołówki / u Konrada i Pokusa /, oraz Biedronka , Polo Market i Apteka, sieć małej i dużej gastronomii, bankomaty oraz różne formy rozrywki dla dzieci, młodzierzy i osób dorosłych. Główną atrakcją w Mielnie jest spacerowa Promenada, której początek znajduje się przy wejściu na plażę z  ulicy 1 Maja / Restauracja Meduza /, i ciągnie się wzdłuż Tarasów Widokowych przy plaży do Apartamentów DUNE. Ustawienie pojazdów dozwolone jest w miejscach wskazanych przez właściciela ośrodka.Własciciel informuje,że nie prowadzi parkingu strzeżonego,dozorowanego lub niestrzeżonego.Natomiast udostępniam plac/miejsce postojowe,bezpłatnie do postawienia samochodu.Nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenia,kradzież samochodu,oraz za rzeczy pozostawione w samochodzie na wynajętym miejscu/placu postojowym.Obiekt nie jest monitorowany.Miejsce/plac postojowy w trakcie pobytu klienta w ośrodku może się zmienić w lokalizacji w zależności od ilości samochodów w ośrodku.

 

Dom Gościnny Sonia - Parter

1. Oferta tzw.tanie pokoje, dwa pokoje 2 - osobowe / łazienka / kabina prysznicowa , wc na korytarzu przy pokojach, klucze do wc i łazienki posiadają 4 - osoby z tych pokoi /.

a)  łazienka i wc wyposażone są w mydło w płynie, papier toaletowy, jednorazowe higieniczne nakładki na sedes, woreczki na smieci i mop.

b)  pokoje wyposażone są standardowo, jak na zdjęciach w galerii, wraz z kompletem pościeli, parawanami, leżakami

2.  Kuchnia połączona jest z aneksem kuchennym do ogólnego korzystania ( mikrofala, czajniki ), lodówka w kuchni tylko do dyspozycji dla gości z pokoi parteru.

3. Sprzątanie końcowe pokoi, łazienki i wc.

Moja oferta nie obejmuje udostepnienie kuchni do gotowania obiadów i innych potraw.Wynajmuje jedynie pokoje.

Piętro studia A i B

1. Dwa studia 2 - pokojowe A i B , z łazienkami w każdym studio.

Studio A - ilkość osób 4 - 5. Wyposażenie: komplet pościeli, tv naziemna w każdym pokoju, lodówka, czajnik, szkło, sztućce na korytarzu przed wejściem do łazienki. Dwa parawany i dwa leżaki na plażę. W dużym pokoju jest łóżko małżeńskie i tapczan jednoosobowy, w małym pokoju łóżko małżeńskie. Łazienka wyposażona jest w mydło w płynie, nakładki higieniczne jednorazowe na sedes, papier toaletowy, woreczki na śmieci i mop. Pozostałe wyposażenie standardowe / jak na zdjęciach w zakładce GALERIA /.

Studio B - ilość osób 4 - 5. Wyposażenie: komplet pościeli, tv naziemna w każdym pokoju, lodówka, czajnik, szkło, sztućce na korytarzu przed wejściem do łazienki. Dwa parawany i dwa leżaki na plażę. W dużym pokoju jest łóżko małżeńskie i tapczan jednoosobowy, w małym pokoju dwa tapczany jednoosobowe / można je z sobą łączyć - dosunąć /. Łazienka wyposażona jest w mydło w płynie, nakładki higieniczne jednorazowe na sedes, papier toaletowy, woreczki na śmieci i mop. Pozostałe wyposażenie standardowe / jak na zdjęciach w zakładce GALERIA /.

2. Sprzątanie końcowe w studiach A i B

Doba rozpoczyna się o godzinie 13.00 a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.

Przebywanie na terenie ośrodka i w pokojach osób trzecich jest zabronione.

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji, proszę o szczegółowe przemyślenie mojej oferty. Wpłacony zadatek oznacza akceptację powyższych postanowień  zawartych na stronie sonia.mielno.pl

Życzę miłego wypoczynku.  wink
Przejdź do góry
Sonia Mielno pokoje do wynajęcia noclegi blisko morza
Wszelkie prawa zastrzeżone Jerzy Standowicz Usługi Turystyczne Mielno
REZERWACJA
+48 502 253 783