Rezerwacja

1. Rezerwacje przyjmowane są tylko telefonicznie, lub e-mailem po uzgodnieniu telefonicznym.Dopełnieniem rezerwacji jest użycie zakładki Kontakt.

2. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zadatku w wysokości 30% pobytu na podany przez kwaterodawcę numer konta bankowego, w terminie 2 dni od daty zgłoszenia chęci rezerwacji.

3. W tytule przelewu proszę wpisać:  zadatek, imię i nazwisko, data przyjazdu i wyjazdu, ilość osób, cenę za pobyt i rodzaj pokoju.

4. Potwierdzenie wpłaty proszę przesłać najpóżniej do 2-giego dnia do godziny 20.00. na info@sonia.mielno.pl, lub potwierdzić telefonicznie tel.502253783

5. Po zaksięgowaniu wpłaty , otrzymują Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie wpłaty zadatku, a tym samym potwierdzenie dokonania rezerwacji.

6. Brak wpłaty zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

7. Zadatek zostaje wliczony na poczet ceny usługi, jeżeli dojdzie do wykonania usługi.

8. W dniu przyjazdu należy opłacić pozostałą część należności za pobyt.

9. ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI, nie przewidujemy zwrotu zadatku w żadnej sytuacji bez względu na okoliczności ,jakie wystąpiły w danym momencie podjęcia decyzji przez zamawiającego rezerwacje noclegu ,oraz nie zależnie od terminu wpłaty, czasu jaki został do ewentualnego przyjazdu, rezygnacja z pobytu po przyjeżdzie i za skrócone dni pobytu.

10. Brak przyjazdu do godziny 20.00 w dniu wynajmu pokoju / nie zgłaszając wcześniej póżniejszego przyjazdu / spowoduje anulowanie rezerwacji, przy skróconym pobycie nie zwracamy też świadczeń za dni niewykorzystane.

11. Zadatek będzie zwrócony klientowi w podwójnej wysokości jeżeli kwaterodawca nie wywiąże się z umowy, po wpłacie zadatku.

12. Zastrzegam sobie prawo do anulowania wstępnej  rezerwacji z różnych przyczyn, jeżeli nie wpłacono zadatku, który jest dopełnieniem rezerwacji / wpłacony zadatek na konto z potwierdzeniem gwarantuje złożoną rezerwacje /.

13. Zastrzegamy sobie prawo do awizowania żle opisanych przelewów i przekazów pocztowych na koszt nadawcy.

14. W razie skrócenia pobytu , nie  zwracam pozostałej kwoty  / z dni zrezygnowanych z pobytu /.

15. Zastrzegam sobie prawo do zmiany cen bez podania przyczyny, / ceny rezerwacji zawartych z klientem,przed zmianą cen w cenniku,nie podlegają podwyżce cen z tytułu zmiany ceny za nocleg.

16. Nie odpowiadam na sms.
Kontakt z nami


Usługi Turystyczne
Jerzy Standowicz
76-032 Mielno
Ul. 1 Maja nr.3
E-mail: info@sonia.mielno.pl

Rezerwacja: +48 502 253 783
Biuro: +48 502 253 783
Fax:
Przejdź do góry
REZERWACJA
+48 502 253 783