Dom Gościnny SONIA

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego  Sonia Mielno zlokalizowanego w na ulicy 1 Maja 3B, w centrum Mielna , w odległości około 200m od plaży. 

 

Dom Gościnny Sonia - Parter

1. Oferta tzw.tanie pokoje, dwa pokoje 2 - osobowe / łazienka / kabina prysznicowa , wc na korytarzu przy pokojach, klucze do wc i łazienki posiadają 4 - osoby z tych pokoi /.

a)  łazienka i wc wyposażone są w mydło w płynie, papier toaletowy, jednorazowe higieniczne nakładki na sedes, woreczki na smieci, mop, dozownik z płynem do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe.

b)  pokoje wyposażone są standardowo, jak na zdjęciach w galerii, wraz z kompletem pościeli, parawany i leżaki na plażę.

2.  Kuchnia połączona jest z aneksem kuchennym do ogólnego korzystania ( mikrofala, czajniki ), lodówka w kuchni tylko do dyspozycji dla gości z pokoi parteru.

3. Sprzątanie końcowe pokoi, łazienki i wc.

4. Istnieje możliwość skorzystania z kuchni na terenie obiektu / kuchnia sezonowa, podwujna płyta indukcyjna, komplet naczyń do gotowania, ciepła woda w zlewie /.Czynna całą dobę, bezpłatnie /.

Moja oferta nie obejmuje udostepnienie kuchni  do gotowania obiadów i innych potraw w obiekcie Dom Gościnny Sonia. Wynajmuje jedynie pokoje.

Piętro studia A i B

1. Dwa studia 2 - pokojowe A i B , z łazienkami w każdym studio.

Studio A - ilość osób 4 - 5. Wyposażenie: komplet pościeli, parawany, leżaki na plażę, tv naziemna w każdym pokoju. Lodówka i czajnik na korytarzu przed wejściem do łazienki. W dużym pokoju jest łóżko małżeńskie i tapczan jednoosobowy, w małym pokoju łóżko małżeńskie. Łazienka wyposażona jest w mydło w płynie, nakładki higieniczne jednorazowe na sedes, papier toaletowy, dozownik z płynem do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, woreczki na śmieci i mop. Pozostałe wyposażenie standardowe / jak na zdjęciach w zakładce GALERIA /.

Studio B - ilość osób 4 - 5. Wyposażenie: komplet pościeli, parawany, leżaki na plażę, tv naziemna w każdym pokoju. Lodówka i czajnik na korytarzu przed wejściem do łazienki. Łazienka wyposażona jest w dozownik z płynem do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, mydło w płynie, nakładki higieniczne jednorazowe na sedes, papier toaletowy, mop. W dużym pokoju jest łóżko małżeńskie i tapczan jednoosobowy, w małym pokoju dwa tapczany jednoosobowe / można je z sobą łączyć - dosunąć /. Pozostałe wyposażenie standardowe / jak na zdjęciach w zakładce GALERIA /.

2. Sprzątanie końcowe w studiach A i B

3. Istnieje możliwość skorzystania z kuchni na terenie obiektu /na zwnątrz jest przygotowana kuchnia sezonowa, podwujna płyta indukcyjna, komplet naczyń do gotowania, ciepła woda w zlewie /. Czynna całą dobę, bezpłatna /.

Doba rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.

Przebywanie na terenie ośrodka i w pokojach osób trzecich jest zabronione.

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji, proszę o szczegółowe przemyślenie mojej oferty. Wpłacony zadatek oznacza akceptację powyższych postanowień  zawartych na stronie sonia.mielno.pl

W najbliższej okolicy, około 150m znajdują się dwie stołówki / u Konrada i Pokusa /, oraz Biedronka , Polo Market i Apteka, sieć małej i dużej gastronomii, bankomaty oraz różne formy rozrywki dla dzieci, młodzierzy i osób dorosłych. Główną atrakcją w Mielnie jest spacerowa Promenada, której początek znajduje się przy wejściu na plażę z  ulicy 1 Maja / Restauracja Meduza /, i ciągnie się wzdłuż Tarasów Widokowych przy plaży do Apartamentów DUNE. Ustawienie pojazdów dozwolone jest w miejscach wskazanych przez właściciela ośrodka.Własciciel informuje,że nie prowadzi parkingu strzeżonego,dozorowanego lub niestrzeżonego.Natomiast udostępniam plac/miejsce postojowe,bezpłatnie do postawienia samochodu.Nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenia,kradzież samochodu,oraz za rzeczy pozostawione w samochodzie na wynajętym miejscu/placu postojowym.Obiekt nie jest monitorowany.Miejsce/plac postojowy w trakcie pobytu klienta w ośrodku może się zmienić w lokalizacji w zależności od ilości samochodów w ośrodku.

Życzę miłego wypoczynku.  wink
Przejdź do góry
REZERWACJA
+48 502 253 783