Dom Gościnny SONIA

Zapraszamy do Ośrodka Wczasowego  Sonia Mielnie zlokalizowanego w na ulicy 1 Maja nr.bud.3B, w centrum Mielna , w odległości około 200m od plaży. W najbliższej okolicy, około 150m znajdują się dwie stołówki / u Konrada i Pokusa /, oraz Biedronka , Polo Market i Apteka, sieć małej i dużej gastronomii, bankomaty oraz różne formy rozrywki dla dzieci, młodzierzy i osób dorosłych. Główną atrakcją w Mielnie jest spacerowa Promenada, której początek znajduje się przy wejściu na plażę z  ulicy 1 Maja / Restauracja Meduza /, i ciągnie się wzdłuż Tarasów Widokowych przy plaży do Apartamentów DUNE. Ustawienie pojazdów dozwolone jest w miejscach wskazanych przez właściciela ośrodka.Własciciel informuje,że nie prowadzi parkingu strzeżonego,dozorowanego lub niestrzeżonego.Natomiast udostępniam plac/miejsce postojowe,bezpłatnie do postawienia samochodu.Nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenia,kradzież samochodu,oraz za rzeczy pozostawione w samochodzie na wynajętym miejscu/placu postojowym.Obiekt nie jest monitorowany.Miejsce/plac postojowy w trakcie pobytu klienta w ośrodku może się zmienić w lokalizacji w zależności od ilości samochodów w ośrodku.

 

Dom Gościnny Sonia - Parter

1. Oferta tzw.tanie pokoje, dwa pokoje 2 - osobowe / łazienka , wc na korytarzu przy pokojach, klucze do wc i łazienki posiadają 4 - osoby z tych pokoi /.

a)  łazienka i wc wyposażone są w mydło w płynie oraz nakładki na deskę sedesową , jednorazowe.

b)  pokoje wyposażone są standardowo, jak na zdjęciach w galerii, wraz z kompletem pościeli, parawanami, leżakami

2.  Kuchnia połączona jest z aneksem kuchennym do ogólnego korzystania ( mikrofala, czajniki ), lodówka w kuchni tylko do dyspozycji dla gości z pokoi parteru.

3. Sprzątanie końcowe pokoi, łazienki i wc.

Moja oferta nie obejmuje udostepnienie kuchni do gotowania obiadów i innych potraw.Wynajmuje jedynie pokoje.

Piętro studia A i B

1. Dwa studia 2 - pokojowe A i B , z łazienkami w każdym studio ( ilość osób w studio od 4 do 7 ). Wyposażenie: komplet pościeli,  tv naziemna w każdym pokoju, lodówka, czajnik, szkło, sztućce w każdym studio na korytarzu przed wejściem do łazienki, parawany, leżaki. W łazienkach jest mydło w płynie i nakładki na deskę sedesową  jednorazowe.

2. Sprzątanie końcowe w studiach A i B

Doba rozpoczyna się o godzinie 13.00 a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.

Przebywanie na terenie ośrodka i w pokojach osób trzecich jest zabronione.

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji, proszę o szczegółowe przemyślenie mojej oferty. Wpłacony zadatek oznacza akceptację powyższych postanowień  zawartych na stronie sonia.mielno.pl

Życzę miłego wypoczynku.  wink
Przejdź do góry
Sonia Mielno pokoje do wynajęcia noclegi blisko morza
Wszelkie prawa zastrzeżone Jerzy Standowicz Usługi Turystyczne Mielno
REZERWACJA
+48 502 253 783